Norintiems lankyti centrą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2019 13:34

Prašymo lankyti Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą pateikimo tvarka:


Dėl socialinių paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas kreipiasi į seniūniją pagal gyvenamą vietą arba Socialinės rūpybos skyrių, užpildo Prašymą – paraišką gauti socialines paslaugas pagal formą SP-8 (1 priedas) (blanką duoda socialinis darbuotojas), ir pateikia šiuos dokumentus:

  • · Asmens tapatybę patvirtinantį dokumentą (pasą, asmens tapatybės kortelę, gimimo liudijimą, leidimą laikinai gyventi Lietuvoje (ne ES valstybės narių piliečiams);
  • · Pažymą apie deklaruotą gyvenamąją vietą;
  • · Socialinį statusą patvirtinantį dokumentą, jei turi (neįgaliojo ar pensininko pažymėjimą);
  • · Neįgaliojo pažymėjimą, darbingumo lygio nustatymo pažymą, specialiojo nuolatinės priežiūros (arba slaugos) poreikio nustatymo pažymas (SP-1 ar SP-2 formos), jeigu yra;
  • · Medicinos dokumentų išrašą (forma Nr. 027/a) iš šeimos gydytojo; Medicinos dokumentų išrašą iš šeimos gydytojo, kuriame nurodyta, kad asmuo neserga ūmia infekcine ar kita pavojinga užkrečiama liga ir asmens sveikatos būklė yra tinkama jam gauti dienos socialinę globą.
  • · Teismo sprendimo kopiją dėl neveiksnumo, jei asmuo neveiksnus.

Seniūnijos socialinis darbuotojas užpildys visus reikalingus dokumentus ir pateiks Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriui, kuris praneš sprendimą Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrui. Būsimojo lankytojo dokumentų byla bus nusiųsta Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro administracijai. Apie priimtą sprendimą informuojama. Paprastai ši procedūra užtrunka maždaug mėnesį.

 

 

Atnaujinta Antradienis, 18 Gegužė 2021 12:07