Norintiems lankyti centrą PDF Spausdinti El. paštas
Parašė Administrator   
Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2019 13:34

Prašymo lankyti Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrą pateikimo tvarka:


Dėl socialinių paslaugų skyrimo asmuo (vienas iš suaugusių šeimos narių) ar jo globėjas, rūpintojas kreipiasi į seniūniją pagal gyvenamą vietą arba Socialinės rūpybos skyrių, užpildo Prašymą – paraišką gauti socialines paslaugas pagal formą SP-8 (1 priedas) (blanką duoda socialinis darbuotojas), ir pateikia šiuos dokumentus:

  • · Asmens tapatybę patvirtinantis dokumentas (pasas, asmens tapatybės kortelė, gimimo liudijimas, leidimas laikinai gyventi Lietuvoje (ne ES valstybės narių piliečiams);
  • · Pažyma apie deklaruotą gyvenamąją vietą;
  • · Socialinį statusą patvirtinantis dokumentas, jei turi (neįgaliojo ar pensininko pažymėjimą);
  • · Neįgaliojo pažymėjimas, darbingumo lygio nustatymo pažyma, jeigu yra specialiojo nuolatinės priežiūros (arba slaugos) poreikio nustatymo pažymos (SP-1 ar SP-2 formos);
  • · Medicinos dokumentų išrašas (forma Nr. 027/a) iš šeimos gydytojo; Medicinos dokumentų išrašas iš šeimos gydytojo, kuriame nurodyta, kad asmuo neserga ūmia infekcine ar kita pavojinga užkrečiama liga ir asmens sveikatos būklė yra tinkama jam gauti dienos socialinę globą.
  • · Jei asmuo neveiksnus, reikalinga teismo sprendimo kopija dėl neveiksnumo.

Seniūnijos socialinis darbuotojas užpildys visus reikalingus dokumentus ir pateiks Vilniaus rajono savivaldybės administracijos Socialinės rūpybos skyriui, kuris praneš sprendimą Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centrui. Būsimojo lankytojo dokumentų byla bus nusiųsta Nemenčinės neįgaliųjų dienos užimtumo centro administracijai. Apie sprendimą būsite informuotas. Paprastai ši procedūra užtrunka maždaug mėnesį.

 

 

Atnaujinta Trečiadienis, 18 Rugsėjis 2019 13:44